НЕЗЕМНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ — КРАЩИЙ ПОДАРУНОК!

Подарункові сертифікати в Sayana Bali Spa

Напередодні будь-якого свята, наприклад дня народження коханого або близької людини кожен з нас задається повсякденним питанням - щоб можна піднести в подарунок. Якщо хочете, щоб презент запам'ятався на довгі роки, подарунковий сертифікат в спа салон, який пропонує наша компанія, виявиться ідеальним варіантом! Наприклад, недорогий сертифікат на балійський масаж можна піднести не тільки представницям прекрасної статі, а й чоловікам. До речі, у нас знайдуться сертифікати в спа салон не тільки на одну персону, а й відразу для двох чоловік.

Замовивши подарунковий сертифікат на тайський масаж в наш професійний СПА салон, Ви можете підібрати оптимальний напрямок, яке розроблено та апробовано сертифікованими майстрами. Методики масажу зуміють відповідати всім без винятку критеріям конкретного пацієнта. До уваги береться стать, вік, а також індивідуальні переваги. Природно орієнтуємося на бюджет, яким ви власне маєте в своєму розпорядженні.

Сертифікати на тайський масаж, а також на СПА процедури - це найкраще рішення, якщо попереду ювілей або просто черговий день народження. Експерти недарма кажуть, що подібний подарунок перетворитися в щось особливе і запам'ятається надовго! Наш салон знаходиться в районі Печерськ міста Київ.

Як придбати сертифікат

Щоб отримати професійний тайський масаж в подарунок, слід звернутися до менеджера особисто або за телефоном гарячої лінії. Ви зможете подарувати сертифікат на будь-яку процедуру, про яку мріє іменинник.

Купити сертифікат на спа програми в салоні за допомогою таких дій:

  • Провести суму грошових коштів з використанням банківської картки;
  • Ми приймаємо електронні гроші;
  • Є можливість безготівкового перерахування на наш рахунок;
  • Готівкою в касу продавця.

Сертифікат на спа послуги, причому як для жінок, так і для чоловіків має масу переваг. Він привабливий тим, що на оформлення документа і власне його покупку не буде потрібно багато часу. Найчастіше захід по реєстрації та видачі займає не більше десяти хвилин. Всю додаткову інформацію про придбання сертифікатів ви можете отримати за телефоном у штатних менеджерів салону. За домовленістю ми привеземо подарунковий сертифікат на вказану вами адресу в узгоджений час.