Масаж

Професійний масаж в салоні Sayana Bali Spa

У сучасній медицині масаж тіла застосовується не тільки для отримання розслабляючого ефекту, а й для лікування різних захворювань, в тому числі опорно-рухового апарату. Наш салон пропонує масаж на Печерську всім бажаючим. У штаті компанії кваліфіковані фахівці, що мають за своєю спиною величезний практичний досвід, знання і напрацьовані багатьма роками навички.

Ефективність масажу підтверджена багатьма дослідженнями, а також визнана світовою організацією охорони здоров'я. На даний момент ми практикуємо кілька окремих технік такого роду процедури. Лікувальний масаж може включати в себе напрямки фінського стилю, тайського, східного та ін. Нашими фахівцями, практикуючими масаж на Печерську, були розроблені та апробовані програми, які допомагають досягти релаксації, забезпечити підтримку бажаної форми, а також усунення певних косметичних недоліків.

Майстри застосовують комбінації технік, які входять до переліку лікувальних і оздоровчих процедур. Для досягнення максимального ефекту, заходи доповнюються рядом фірмових косметичних засобів. Щоб тонізуючий масаж стоп, рук або тіла зумів порадувати клієнта, фахівці використовують натуральні масла, застосовує шоколад, мед певних сортів, кава, а також гелі і морські водорості.

Ідеальне СПА тільки для вас

СПА процедури, які пропонує наш салон за своєю суттю унікальні. Вони поєднують в собі не тільки механічне, але і рефлекторний вплив на кожну ділянку людського тіла. Природно майстром можуть використовуватися тільки ті косметичні засоби, які не здатні викликати ніяких алергічних реакцій у клієнта. Якісні спа програми - це оптимальний засіб для підтримки м'язів в постійному тонусі.

Записатися на СПА, а також на масаж для двох в центрі на Печерську рекомендується в наступних випадках:

  • З'явилася необхідність швидко повернути тілу, а також особі бажану красу і привабливість;
  • Хочеться зібратися з думками, заспокоїти нерви перед відповідальною ділової або ж романтичної зустріччю;
  • Давно хотіли замовити парний масаж і насолодитися цим чудовим процесом удвох з коханою людиною;
  • Скинути зайву вагу допоможе боді масаж, який чудово доповнює дієту, а також щоденні заняття спортом;
  • Ви часто відвідуєте спортивний зал? СПА, а також антистресовий масаж посприяє швидкому і максимально ефективному висновку молочної кислоти, яка накопичується в м'язах.

Чим корисні СПА і масаж

Такі процедури, як масажі і розслабляючий СПА перетворюють захід по догляду за тілом в необтяжливе і приємне заняття. Наш салон в Києві гарантує своїм відвідувачам затишні кабінки, комфортну обстановку, оптимальну температуру і багато іншого. Зателефонуйте нам прямо зараз, отримаєте консультацію у фахівця і запишіться на ту процедуру, яка вас найбільше приваблює.