Міта

Закінчила Spa Bali International Academy. У майстра 5-річний досвід роботи в кращих SPA-центрах Балі та Дубаї. Масаж Міти – прекрасний спосіб позбутися від стресових станів, нервових розладів, зняти напругу м’язів і підвищити свій імунітет.

Джуні

Дуже чуйний і уважний спа-терапевт. Закінчила Spa Bali International Academy. Досвід роботи майстра в кращих SPA-центрах Балі та Туреччини складає понад 4 роки. Джуні приділяє увагу розслабленню і гармонії духу, а також управляє течією енергії в людському тілі, сприяючи її пробудженню. Її масаж – це справжній ритуал зцілення і занурення в стан спокою й умиротворення.

Падма

Закінчила Ratu Spa Academy. Досвід роботи майстра в SPA-центрах Балі складає понад 12 років. Досконально володіє всіма видами масажу. Сильні руки Падми чарівним чином знімуть всі затискачі у Вашому тілі. Після сеансу масажу Ви відчуєте солодку млість і повне розслаблення.

Суді

Професіонал високого рівня, який ідеально володіє різноманітними техніками масажу. Закінчила Tulip Spa International School. Досвід роботи майстра понад 15 років. Суді виявляє проблемні зони, бездоганно опрацьовуючи всі точки тіла. Масаж даного майстра – ідеальний варіант для тих, хто багато часу проводить за комп’ютером і мріє відновити життєві сили організму.