АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ

Головна / АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ
АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ

Антицелюлітний масаж стимулює процеси всередині організму, завдяки яким виводиться зайва вода і шлаки з жирових клітин і підшкірно-жирової клітковини, і завдяки цьому зменшується або повністю усувається целюліт.  Спеціальна методика направлена на посилення кровообігу та обмінних процесів у підшкірно-жировому шарі.  Масаж рекомендується робити через день, курсом 10-15 сеансів.

Інші наші послуги

Тайський масаж від целюліту

Сучасний і повністю професійний балійський масаж для схуднення являє собою особливий напрямок, в якому гармонійно поєднуються м’язові, а також точкові впливу на тіло людини. Невід’ємною частиною процедури є природні масла, здатні подарувати приємні пахощі. Майстер, яка зрозуміла всі особливості та нюанси такого заходу, як балійський антицелюлітний масаж в обов’язковому порядку опрацює всі ділянки тіла, щоб зняти блоки, які перешкоджають проходженню енергії в організмі.

Крім виведення жирових прошарків, тайський антицелюлітний масаж неодмінно змінить в кращу сторону психологічний стан особистості і позбавить від стресу, а також тривалої депресії. Слід зауважити, що дана процедура виявиться досить ефективною в боротьбі з такими неприємними станами, як мігрень, м’язові болі, що з’являються після важкої фізичної праці, розлади сну.

Статистика показує, що на даний момент антицелюлітний тайський масаж в нашій країні перестав бути якоюсь недосяжною екзотикою. Однак в Києві не так багато салонів, де за доступною вартості кожен бажаючий зможе отримати повний курс і відчути справжнє задоволення від процедури. У штаті нашої компанії все без винятку майстра сертифіковані, мають досвід, накопичений безпосередньо на острові Балі.

Кому рекомендується даний вид масажу

Основна мета, яку пройде майстер, виконуючи антицелюлітний масаж на Печерську в Києві – це повне розслаблення і спустошення душевного стану людини. Спеціаліст повинен домогтися того, щоб пацієнт повністю позбувся стресу, втоми, будь-яких негативних емоцій і природно зайвих жирових відкладень. Всі рухи масажиста обов’язково дотримуються певну симетрію. Вони спрямовані від кінцівок в сторону голови.

Експерти кажуть, що слим масаж в Києві здатний позбавити відвідувача нашого салону від значної кількості проблем, наприклад:

  • Постійних головних болів, а також важкої форми мігрені;
  • Хворобливих відчуттів в м’язах, в тому числі у тих, хто страждає від остеохондрозу;
  • Процедура допомагає в разі наявності виразки шлунка;
  • Справитися з алергією та астмою.

Про те, скільки коштує та чи інша програма, ви зможете дізнатися у менеджерів по телефону. Також ціна на цікавий для тип масажу вказана в прайс-листі на сайті фірми.