БАЛІЙСЬКА ТРАДИЦІЙНА РЕФЛЕКСОЛОГІЯ (МАСАЖ СТОП)

Головна / БАЛІЙСЬКА ТРАДИЦІЙНА РЕФЛЕКСОЛОГІЯ (МАСАЖ СТОП)
БАЛІЙСЬКА ТРАДИЦІЙНА РЕФЛЕКСОЛОГІЯ (МАСАЖ СТОП)

Дана процедура подарує Вам приємні враження від догляду за ногами. Заснований на стародавніх терапевтичних традиціях масаж стоп допомагає позбавитися від набряклості та втоми.  Для того, щоб підтримувати здоров’я і гарний настрій рекомендується пройти курс з 7-10 процедур.

Інші наші послуги

Тайський масаж ніг і стоп

Традиційний тайський масаж ніг в Києві, який пропонує наш салон кожному жителю і гостю міста – це, перш за все лікувальна та оздоровча процедура. Основне більшість східних навчань складаються з багатовіковою народної медицини, а також з таїнства дотиків навчених і чудово знають свою роботу масажистів. Майстри засновують намічену процедуру на особистому знанні всіх обов’язкових зон людського тіла, а також на невидимі енергетичні лінії.

Експерти також підтверджують, що в певних областях енергетичних ліній присутні акупрессурниє точки. Якщо надати на них відповідне вплив пальцями, пензлями або ліктями, можна сміливо розраховувати на потрібний ефект. Тайський масаж ступень ніг є точковою процедурою. Спеціаліст забезпечує ритмічне натиснення на основні біологічно активні області. Також, щоб результат зумів порадувати пацієнта, майстер використовує вправи по розтяжці суглобів.

Перед тим, як традиційний тайський масаж ніг буде розпочато, істинний фахівець має сертифікацію в обов’язковому порядку виконає так звану мантру. Якщо говорити коротко, то сенс її полягає в духовному зверненні до прабатька напрямки, а саме до лікаря Живаго Кумар Бхакка. Молитви і прохання, озвучувати крізь тіло масажиста, неодмінно принесуть людині одужання, умиротворення і щастя.

Переваги масажу ніг і стоп

Майстри стверджують, що тайський фут масаж забезпечує вільне руху всього обсягу життєвої енергії, яка знаходиться в нашому організмі. Це допомагає збільшити активність пацієнта і добитися відновлення втрачених сил. Відзначимо, що в Києві не так багато фахівців, які здатні за рівнем хворобливих відчуттів людини, а також формі і рельєфу стопи дізнатися про наявність патологій.

Балійська рефлексологія стоп несе в собі такі позитивні моменти:

  • Масажист відправляє в головний мозок безліч нервових імпульсів, що дозволяє розраховувати на відповідну команду, яка забезпечить активізацію нормального функціонування того чи іншого органу;
  • Також, балійський масаж ніг в істотній мірі стимулює викид ендорфінів, які є найпотужнішими анестетиками;
  • Тайський масаж стоп несе в собі знеболюючу дію. Ефективність процедури можна порівняти з найсильнішими препаратами опію;
  • Поліпшується кровопостачання, здійснюється харчування всіх проблемних ділянок тіла киснем і спеціальними речовинами.

Станьте черговим клієнтом нашого салону вже сьогодні, тим більше що ціна, як для однієї людини, так і для двох цілком доступна і демократична.