БАЛІЙСЬКИЙ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ/ГОЛОВИ

Головна / БАЛІЙСЬКИЙ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ/ГОЛОВИ
БАЛІЙСЬКИЙ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ/ГОЛОВИ

Дана процедура застосовується для поліпшення росту волосся, зняття напруги, втоми, а також як антистресова техніка. Особлива технологія масажу стимулює кровообіг, покращує живлення волосяних цибулин, завдяки чому помітно поліпшується стан волосся та шкіри голови.

Інші наші послуги

Балійський масаж голови та обличчя

Балійський масаж голови – одна з кращих процедур для стимулювання процесу кровообігу. Якщо захід буде організовано професійним майстром мають сертифікацію, а також практичний досвід, навички і знання, воно в обов’язковому порядку зніме біль і забезпечить клієнту антистресову стан. Варто сказати, що як і тайський масаж голови, балійське напрямок поєднує в собі ряд класичних елементів, а саме акупрессуру, розслаблюючу терапію з використанням великого асортименту натуральних олій.

Взагалі, балійський масаж обличчя, а також голови являє собою цілий ритуал. Він прийшов до нас в країну порівняно недавно з іменитого курортного острова Балі. Експерти в один голос говорять, що масаж здатний поєднувати безліч методик аюрведи, де зосереджено низку лікарських засобів.

У нашому SPA-салоні «Sayana» кожен потенційний клієнт може відчути дійсно унікальну розслаблюючу, а також лікувальну силу дотиків тайських майстрів масажу.

Особливості ритуалів з острова Балі

Найчастіше тайський масаж обличчя починається сухими руками майстра, без використання масел. Прийоми в обов’язковому порядку узгоджуються з усіма енергетичними рухами в тілі людини. Вони спрямовані до голови. Такий спосіб забезпечує синхронне розподіл потоків біологічної енергії, що в свою чергу нормалізує функціонування всіх внутрішніх органів.

Людина сама визначить, який саме варіант виявиться ідеальним для вас. Деяким відвідувачам салону рекомендується тайський масаж голови і шиї, іншим особи або тіла. Нижче пропонуємо детально розглянути основні нюанси такої процедури:

  • Тайський масаж обличчя і голови передбачає контакт рук майстра з різним ступенем тиску на окремі ділянки, що стимулює кровообіг;
  • Для заспокоєння нервової системи використовуються різні ароматичні масла і бальзами;
  • Тактильний вплив на тіло покращує роботу внутрішніх органів.

Забули, що таке антистрес? Зателефонуйте в наш салон, розташований в місті Київ прямо зараз, отримаєте попередню консультацію та зареєструйте заявку на зручне для себе час. Порадуємо не тільки професіоналізмом майстрів, а й таким важливим критерієм, як доступна ціна. Додаткову інформацію можна отримати за допомогою офіційного сайту компанії.