БАЛІЙСЬКИЙ ТРАДИЦІЙНИЙ МАСАЖ

Головна / БАЛІЙСЬКИЙ ТРАДИЦІЙНИЙ МАСАЖ
БАЛІЙСЬКИЙ ТРАДИЦІЙНИЙ МАСАЖ

Балійський традиційний масаж починається з м’якого опрацювання стоп і долонь для активізації енергії, а потім проводиться по всьому тілу зі стимуляцією найбільших енергетичних каналів – меридіан.  Глибока і ретельна робота майстра над м’язами із застосуванням 100% ефективних натуральних аромамасел, що живлять і зволожують шкіру, дозволить моментально позбутися накопиченої втоми і стресу.  Дана процедура сприяє оздоровленню на фізичному, психологічному та енергетичному рівнях.

Інші наші послуги

Балійський масаж в салоні Sayana Bali Spa

Професійний балійський традиційний масаж, який пропонує наш салон всім бажаючим, здатний подарувати масу чудових відчуттів, в тому числі гарантувати відновлення втрачених сил, зняття стресу, а також оновлення всього організму. Такий напрям, як балійський масаж об’єднало в собі кращі варіації техніки, які практикуються в різних країнах світу.

Замовивши балійський масаж в Києві, наші майстри виконають його на найвищому рівні! Захід включає арома терапію, мануальні маніпуляції, а також ряд релаксирующих вправ. Сам балінезійський масаж являє собою поєднання точкових і розтираючих рухів. Майстер стимулює своїми пальцями і долонями розгін крові від всіх кінцівок до серця.

Така процедура в значній мірі покращує процес кровообігу, а також забезпечує прискорення процесу регенерації клітин. Класичний балінезійський масаж, причому як для жінок, так і для чоловіків починається з поверхневого погладжування без сильного натиску на шкіру. Далі захід переходить у фазу посилених натискань на окремі ділянки тіла.

Особливості розглянутого виду масажу

Головний принцип, який таїть в собі бали масаж, полягає в тому, що майстер здійснює свої рухи від кінцівок тіла до корпусу і голові. Потім маніпуляції виконуються в зворотному порядку. Ми пропонуємо балійський масаж на двох, який обов’язково допоможе відновити і тривалий період часу підтримувати гарний настрій, а також самопочуття людини. Похід в наш СПА салон стане відмінною профілактикою проти захворювання спини, рук, ніг і всього тіла.

Переваги масажу для двох або для однієї персони:

  • Зняття тонусу в м’язах;
  • Швидка і безболісна регенерація пошкодженої шкіри;
  • Позбавлення від рубцевої тканини;
  • Мінімізація наслідків після отримання спортивних травм;
  • Усунення мігрені і головного болю, які переслідують багатьох жителів столиці;
  • Якщо вибрати лонг масаж, то така процедура гарантує наповнення всіх клітин киснем, що призведе до поліпшення сну, а також позбавлення від нервових розладів.

Вас порадує не тільки професіоналізм майстрів нашого салону, але і доступна ціна, яку навряд чи хто ще зможе запропонувати в Києві. У нас є подарункові сертифікати для пар, які послужать хорошим подарунком близьким вам людям.