КОРОЛІВСЬКИЙ МАСАЖ В 4 РУКИ

Головна / КОРОЛІВСЬКИЙ МАСАЖ В 4 РУКИ
КОРОЛІВСЬКИЙ МАСАЖ В 4 РУКИ

Розкішний масаж, що виконується двома майстрами одночасно, подарує незабутні відчуття легкості і розслаблення. Синхронна робота двох майстрів зробить дану процедуру незабутньою.

Інші наші послуги

Королівський масаж в 4 руки

Тайський королівський масаж – це окремий напрямок, яким дуже складно опанувати. Цей варіант зовсім не простий, як може здатися на перший погляд. Королівський масаж в чотири руки виник кілька сотень років тому і став відповіддю на бажання королівських сімей дістати довгу, а також здорове життя. Цей тип масажу відрізняється від інших варіацій строгим переліком обов’язкових правил. Наприклад, майстру необхідно дотримуватися певної дистанції від людини, якій власне і призначається процедура. При цьому використовуються тільки кисті рук.

Захід здійснюють два фахівця одночасно і у кожного своя задача. Традиційний тайський масаж в 4 руки найчастіше починається з колін. Рухи масажистів йдуть до голови, а потім повертаються до ступень. Можна сміливо говорити про те, що тайський масаж в 4 руки – це справжнє мистецтво, яке спрямоване не тільки на організацію релаксації тіла людини, але і на встановлення тимчасової енергетичної зв’язку з чакрами майстра.

Як проводиться сеанс

Щоб тайський масаж в чотири руки мав очікуваний клієнтом результат, фахівцем створюється атмосфера особливої ​​ритуальності всього, що відбувається навколо. У кімнаті присутні ароматичні свічки, грає розслаблююча музика, яка породжує в свідомості пацієнта чарівні таїнства від приємних тактильних дотиків. Наші масажисти забезпечать висококласний релакс кожному! Масаж в 4 руки прекрасно підійде не тільки для жінок, але і для представників чоловічої статі.

Кожен штатний адепт, пізнав усі мистецтво даної сфери, може гарантувати пацієнту масаж в чотири руки, який буде виконаний на високому професійному рівні. Нижче розглянемо три основних складових сеансу:

  • Фахівцю необхідно розподіляти тиск рук. Якщо дивитися на цей нюанс з точки зору фізіології, слід сказати, що сенс прийому полягає в розгоні потоків крові, а також надлишок рідини, що знаходяться в тканинах організму;
  • Скручування суглобів і частин тіла несе в собі відмінну можливість максимально швидко, а також абсолютно безболісно позбутися від напруги і окислення, яке накопичується в м’язах. Експерти відзначають, що це виявиться вельми корисно після фізичних занять, наприклад у фітнес центрі;
  • Розтягування кінцівок. Прийом нагадує скручування, але він більш локальний.

Ми знаходимося в центрі Києва. Пропонуємо подарункові сертифікати вашій дівчині або дружині. Порадуємо і тим, що ціна на даний сеанс доступна кожному.