КРЕОЛЬСКИЙ МАСАЖ БАМБУКОВИМИ ПАЛИЧКАМИ

Головна / КРЕОЛЬСКИЙ МАСАЖ БАМБУКОВИМИ ПАЛИЧКАМИ
КРЕОЛЬСКИЙ МАСАЖ БАМБУКОВИМИ ПАЛИЧКАМИ

Глибоке та ретельне опрацювання кожної точки тіла за допомогою натурального дерева.  Бамбук – символ витонченості та довголіття, тому його дотик до тіла в певній техніці призводить до приголомшливого результату відновлення та релаксації.  Даний вид масажу найкращим чином впливає на лімфатичну систему, стимулюючи харчування тканин і клітин, покращує обмінні процеси. Дуже ефективний при боротьбі з целюлітом і набряком.  Креольський масаж бамбуковими паличками чудово знімає втому та стрес, нервові та м’язові напруги.

Інші наші послуги

Креольський масаж бамбуковими паличками

Якщо ви любитель масажних кабінетів, а також професійного SPA, то напевно знаєте про такий напрямок, як масаж бамбуковими паличками. Відразу скажемо, що в побуті його називають креольський. Тому? Тому, що дана техніка була винайдена креолами, які вважаються давніми нащадками французьких переселенців прибули з країн Африки. Бамбук для виготовлення паличок обраний не випадково.

Креольський масаж бамбуковими паличками, а точніше його основна суть полягає в тому, щоб майстер зумів простукать тіло пацієнта, одночасно впливаючи на всі точки конкретної ділянки. Зазвичай, креольський бамбуковий масаж виконує один майстер, використовуючи при цьому дві палички. Відразу зауважимо, що один інструмент містить внутрішній наповнювач. Це може бути зерно або пісок. Така паличка здатна створити специфічний звук.

Антицелюлітний масаж бамбуковими паличками проходить в приємній обстановці в обов’язковому поєднанні зі спокійною і розслаблюючій музикою. Пахощі, яке породжують ароматизовані свічки, народжує воістину прекрасні почуття, що самим позитивним чином впливає на емоційну складову людини.

Техніка креольського масажу

Штатні майстри завжди готові запропонувати не тільки професійний креольський масаж в Києві, а й такі напрямки, як балійський, а також тайський масаж. Вибір типу і методики майбутньої процедури залежить від ряду факторів, а саме від поточного стану людини, віку, статі, уподобань і т.п.

Тільки деякі властивості сеансу для схуднення:

  • Можна розраховувати на тонізуючий ефект;
  • Масаж ніг, а також особи, рук і стоп несе в собі максимальний рівень релаксації;
  • Процедура бореться з целюлітом;
  • Палички несуть в собі знеболюючий ефект.

Ціна на сеанс масажу варіюється і визначається рівнем складності процедури. Ми пропонуємо кілька способів пристойною фінансової економії. Дізнатися більше та отримати ємну консультацію абсолютно безкоштовно ви можете у менеджерів нашого салону за прямим номером телефону.

Відчуття після завершення масажу непередавані! Статистика говорить, що навіть невиправні скептики все ж визнають, як сильно змінюється духовне і фізичне стан в кращу сторону. Ми працюємо без вихідних і святкових днів, тому залишити свою заявку ви можете прямо зараз.