МАСАЖ ШИАЦУ

Головна / МАСАЖ ШИАЦУ
МАСАЖ ШИАЦУ

(«Ши» – палець, «АЦУ» – натискання).  В основі даного масажу лежить система меридіан, згідно з якою життєва енергія “ци” протікає через систему каналів по всьому тілу.  У каналів є ділянки (точки), де енергія може застоюватися.  Суть масажу шиацу якраз і полягає у методичному і грамотному впливі на ці точки.  Масаж шиацу дарує тілу «м’який» стан, повертає йому рухливість, знімає деформації, затискачі м’язів, заспокоює нервову систему, і, тим самим, автоматично нормалізує в організмі внутрішні процеси.

Інші наші послуги

Точковий масаж шиацу – японська методика

Японський масаж шиацу являє собою своєрідну різновид точкового масажу. Ця процедура, якщо буде виконана на професійному рівні, забезпечить максимальне стимулювання потоку крові і лімфи. Більш того, точковий масаж шиацу самим позитивним чином впливає на думки, а також забезпечує потоки енергії в тілі людини.

Назва цього напрямку перекладається, як «натискати пальцями». Майстри, які мають за своєю спиною величезний практичний досвід, кажуть, що техніка з’явилася на світло порівняно недавно, але моментально отримала свою законну нішу. Японський масаж тіла шиацу по праву вважається адаптацією не менше певного напряму «амма». Цілителі практикували його багато століть і домагалися поставлених цілей.

Завдяки професійному точкового тиску майстра, масаж шиацу для обличчя приносить людині не тільки блаженство, але і гарантує цілющий, який відновлює ефект. Коли фахівець здійснює натиснення своїми пальцями, а також долонями на конкретні області, відбувається моментальне стимулювання всіх функцій імунної системи. Йде своєрідна розбивка бар’єрів, що робить дерму пружною, сяючою і повністю здоровою.

Як процедура шиацу діє на організм

Перш ніж майстер приступить до проведення сеансу, він оцінить шкіру, а також зовнішній вигляд пацієнта. Грає роль статура, ріст, виявляються всі присутні проблемні ділянки. Тільки після отримання ясної картини починається сам захід. Спочатку намацуються основні точки, які присутні в поглибленнях м’язів, суглобів, а також сухожиль. Домогтися позитивного результату і гарантувати, що масаж шиацу в Києві порадує клієнта, може тільки той фахівець, який відмінно знає людську анатомію і нюанси в області фізіології.

Чого слід очікувати від даного напрямку в області масажу:

  • Якісний масаж шиацу для ніг стимулює роботу відповідних м’язів, а також забезпечує відновлення втрачених сил і енергетичного запасу;
  • Відбувається зняття нервової напруги;
  • Масаж шиацу для стоп дозволить насолодитися релаксом і забути про больові відчуття;
  • Також сеанс позбавить від втоми і дискомфорту.

Ціна на масаж шиацу в нашому салоні досить демократична і виявиться доступною кожному потенційному клієнту.