МАСАЖ ТРАВ´ЯНИМИ МІШЕЧКАМИ

Головна / МАСАЖ ТРАВ´ЯНИМИ МІШЕЧКАМИ
МАСАЖ ТРАВ´ЯНИМИ МІШЕЧКАМИ

Масаж трав’яними мішечками поєднує в собі траволікування і масаж.  Процедура дуже приємна та гарно розслаблює.  На водяній бані розігріваються полотняні мішечки з травами та натуральними аромамаслами.  Майстер професійно поєднує техніку точкового масажу, масаж трав’яними мішечками та м’яке розтягування м’язів і суглобів.  Трави та масла проникають через шкіру, даючи лікувальний ефект трав’яних компресів.  Цей масаж застосовують для зняття стресу, при хронічній втомі, безсонні, після травм (удари, розтягнення) та при затримці рідини.  Поліпшується циркуляція крові та лімфи, прискорюються обмінні процеси, шкіра стає більш пружною, а м’язи розігріваються.

Інші наші послуги

Масаж гарячими трав’яними мішечками

Життя сучасної людини постійно перевіряє його на міцність і витривалість, особливо в такому мегаполісі, як Київ. Щоденні стреси, ніколи не кінчаються справи, поспіх, а також погана екологічна обстановка – все це і багато іншого підриває не лише здоров’я, а й розхитує нерви. Якщо вирішили зупинитися і розслабитися, настійно рекомендуємо професійний масаж трав’яними мішечками, який пропонує наш салон.

Дана методика відмінно підійде тим пацієнтам, які мають високий поріг больових відчуттів. Звичайний класичний масаж для тіла може запросто перетворитися на справжні тортури. Відразу нагадаємо, що масаж гарячими трав’яними мішечками прийшов на Україну з далекого Сходу. Всі без найменшого винятку руху майстра зосереджені, щоб скорегувати енергетичні потоки в організмі людини. Очищення меридіанів призведе до того, що ви відчуєте небувалий підйом настрою і сил, а також відчуєте пластичність, якої раніше не було.

Тайський масаж гарячими трав’яними мішечками дозволяє надовго забути про те, що таке почуття тривоги, страх, а також постійне занепокоєння. Пацієнти після завершення сеансу набувають внутрішній душевний спокій, впевненість в собі. У них поліпшується процес кровообігу, а це в свою чергу допомагає із забезпеченням доставки кисню в мозок і до клітин. Важливий момент, який несе в собі тайський масаж мішечками, полягає в проникненні лікувальних речовин в тіло людини.

Переваги даної процедури

Ще масаж трав’яними мішечками в Києві ми рекомендуємо тим, хто схильний до ризику зараження простудними захворюваннями. Якщо процедура буде виконана правильно, поліпшення загального стану, а також нормалізації рівня функціонування імунної системи довго чекати не доведеться. Під час проведеного майстром сеансу, гарячі речовини, що міститься в травах виділяють масла. Саме вони, потрапляючи на дерму, сприяють релаксації, а також забезпечують спокій і гармонію.

Тільки основні показання для проведення масажу:

  • Часті переживання і стреси;
  • Наявність хронічної втоми, а також апатії;
  • Безсоння;
  • Інтоксикація;
  • Болі в кінцівках, м’язах і суглобах.

Ви завжди можете дізнатися, яка ціна встановлена ​​на сеанс в нашому салоні за телефоном гарячої лінії або безпосередньо на сайті компанії.