ПОЛІНЕЗІЙСЬКИЙ МАСАЖ ЛОМІ-ЛОМІ

Головна / ПОЛІНЕЗІЙСЬКИЙ МАСАЖ ЛОМІ-ЛОМІ
ПОЛІНЕЗІЙСЬКИЙ МАСАЖ ЛОМІ-ЛОМІ

Полінезійський масаж Ломі-Ломі — техніка, яка поєднує в собі сильний лімфодренаж, глибоке м’язове розминання і вплив на підшкірно-жирову клітковину.  В ході масажу використовується восьмипальцева техніка, долоні, передпліччя, лікті.  Відбувається повне відновлення організму на психоемоційному та духовному рівнях, поліпшується кровообіг, розслабляються м’язи. Результат – зняття набряклості, втоми і стресу, детоксикація організму, гармонізація обмінних процесів, підвищення імунітету і приголомшливий ефект при боротьбі з целюлітом.

Інші наші послуги

Полінезійський масаж – кращі техніки в нашому салоні

Талановиті, професійні та турботливі руки масажистів нашого салону допоможуть кожному відвідувачу не тільки повністю розслабитися, але і швидко позбутися від багатьох больових відчуттів. Полінезійський масаж – це ідеальне напрямок, що дозволяє людині зануритися у величезний світ приємного, тривалого і легкого насолоди. Захід має антистресовий ефект. Саме він на кілька годин спустошує розум, а також дозволяє забути про численні проблеми і турботи.

Побалуйте себе, замовте масаж ломі ломі в Києві і за помірною вартістю насолодитеся різноманіттям барв життя. Професійний гавайський масаж по праву вважається більше, ніж звичайна розслаблююча і оздоровча процедура. Тепер за допомогою мануальної терапії ви зможете зняти накопичився стрес, а також позбутися від напруги у всьому тілі. Ми пропонуємо воістину унікальний спосіб відчути себе заново народженим, порадіти неймовірними відчуття повної гармонії з природою і власним тілом.

Такий напрям, як гавайський ритмічний масаж ломі ломі відноситься до справжнього мистецтва. Робиться все, щоб клієнт і масажист перетворилися в одне ціле. Майстер тактильно відчуває все зони вашого тіла, змінює рівень натиску, а також використовує максимально відповідну методику в конкретному випадку. Експерти підтверджують думку про те, що результат одного сеансу такого заходу, як гавайський масаж ломі ломі можна сміливо порівняти з декількома днями пасивного відпочинку, наприклад на пляжі або на природі.

Оздоровлюючі і релаксуючі дії масажу

Гавайський масаж ломі ломі нуї виявиться корисний для тих людей, які відчувають щоденний стрес на роботі, страждають від розлуки з коханою людиною. Правильні дії майстра в обов’язковому порядку дозволять на час забути про всі життєві негаразди, позбутися пригніченості, а також впоратися з неврозом. Ми прекрасно знаємо всі нюанси, які включає в себе масаж ломі ломі, а тому зуміємо гарантувати пацієнту оптимальний результат виконаних процедур. Після сеансу, ви звільнитеся від головних болів, пропаде колишня невпевненості в собі.

Важливо зауважити, що проходження всього курсу ломі ломі дозволяє людині з легкістю переносити масу хворобливих відчуттів, а іноді і зовсім вилікуватися від:

  • Патологій, пов’язаних з роботою опорно-рухового апарату;
  • Хвороб шлунково-кишкового тракту;
  • Підвищеного артеріального тиску;
  • Хвороб, пов’язаних з функціонуванням серцево судинної системи.

Нагадаємо, що зазвичай, полінезійський тип масажу виконується на голе тіло клієнта. Якщо додається напрямок ломі ломі, майстер застосовує ряд ефірних масел для досягнення бажаного ефекту. Наш салон знаходиться в місті Київ. Дізнатися ціну на питання, що цікавлять вас процедури і записатися на сеанс можна за телефоном гарячої лінії або за допомогою заповнення онлайн форми на сайті.