САБАЙ МАСАЖ

Головна / САБАЙ МАСАЖ
САБАЙ МАСАЖ

Сабай масаж  — це дивовижне поєднання тайського традиційного і балійського масляного масажу. Завдяки застосуванню точкової техніки, а також здійснення ковзних, глибоких, і одночасно м’яких плавних актів масажу вдається ретельно опрацювати м’язи та зв’язки.  Процедура відновлює організм після стресів і фізичних навантажень.  Застосування масажних аромамасел забезпечить сприятливий вплив на шкіру і створить ефект релакс-ароматерапії.

Інші наші послуги

Масаж Сабай – кращі техніки в нашому салоні

Такий напрям, як Сабай масаж являє собою унікальну і продуману до дрібниць комбінацію. По суті, ця процедура включає в себе традиційний, а також балійський масаж з обов’язковим використанням ароматичного масла. Експерти підтверджують, що далеко не кожен майстер здатний опанувати це мистецтво і реалізувати всі нюанси в організації даного заходу.

Справжні фахівці, які знають, що таке Сабай Сабай масаж протягом всього свого життя залишаються релігійними, віруючими в особливі сили людьми, що віддають практично весь свій вільний час таких процедур, як медитація. Отримавши спеціальні знання і навички, майстри, що працюють в нашому салоні здатні відчути всі присутні у людини індивідуальні особливості, а також енергетичні лінії.

Статистика показує, що особливо в цьому напрямку процвітають представниці слабкої статі. Ніжні і в той же час сильні жіночі руки розкривають, а також наповнюють тіло відвідувача енергією космосу. Жінки масажисти втрачають на кожному сеансі значна кількість власних сил, а тому вони повинні бути міцними і витривалими.

Чи можна розраховувати на зцілення масажем

Наш професійний Сабай масаж в Києві – це оптимальний варіант, що дозволяє за мінімальний відрізок часу досягти душевної рівноваги, а також фізичного відновлення. Масаж Сабай Сабай здійснюється за апробованою схемою з використанням безпечних і гіпоалергенних ефірних масел. Ми пропонуємо унікальний масаж усього тіла, ніг, плечей, обличчя та голови. Вам буде доступний не тільки традиційний, але і інтенсивний масаж. Кращі фахівці забезпечать найвищу якість всього переліку послуг за доступною вартості.

Тайський масаж Сабай включає в себе цілий ряд позитивних для людини моментів і про них мова піде трохи нижче:

  • Процедура допомагає пацієнтові досягти повного розслаблення всього комплексу м’язів;
  • На час ви забудете про свої турботи і проблеми;
  • Збільшується рівень гнучкості тіла;
  • Через насичення крові киснем після його розігріву, прискорюється процес обміну речовин в організмі;
  • Можна розраховувати на зняття набряків з кінцівок і т.п.

У нас немає дилетантів. У своїй роботі кожен штатний майстер масажу бере за основу позитивного результату древні знання з таких найважливіших областей, як фіто терапія, акупунктура, а також пасивна йога.