СПОРТИВНИЙ МАСАЖ

Головна / СПОРТИВНИЙ МАСАЖ
СПОРТИВНИЙ МАСАЖ

Даний вид масажу допоможе зняти напругу в м’язах і скоротити час їх відновлення.  Спортивний масаж сприяє поліпшенню кровообігу та надає тілу бадьорості, що дозволить Вашому організму впоратися з піковими фізичними навантаженнями.

Інші наші послуги

Спортивний масаж в салоні Sayana Bali Spa

Наш спеціалізований салон пропонує спортивний масаж в центрі Києва всім бажаючим на унікальних умовах. Такий напрям є відмінним помічником для тих, кому потрібно оперативно і безболісно відновити втрачений об’єм сил після тренувань. Якісний спортивний масаж, що виконується справжнім майстром своєї справи, не тільки полегшує біль, але і швидко усуває всю накопичену в організмі втома, а також напруга.

Якщо спортсмен має травму, отримав розтягнення, то тайський спортивний масаж в обов’язковому порядку поверне здоров’я в звичну норму. Постійні сеанси дають можливість займатися спортом без організації тривалих перерв. Розплановані руху фахівця знімуть забивання м’язів і послаблять їх. Хочеться зауважити, що спортивний масаж спини користується величезним попитом не тільки у легкоатлетів і любителів потягати тяжкості.

Якщо вам доводиться щодня займаються фізичною працею, просто необхідно вдаватися до даної послуги. Є люди, які вважають, що масаж для спортсменів не має принципових відмінностей від класичного напряму. Впевнено заявляємо, що це явна помилка. Спортивний розслабляючий масаж несе в собі особливу техніку виконання, яка дозволяє самим ретельним чином опрацювати всі зв’язки, м’язи, а також сухожилля.

Користь від спортивного масажу

Цей різновид масажу бере коріння з багатовіковою тайської культури. Напрямок перейняло все кращі традиції, а тому обов’язково порадує очікуваним результатом. Фахівці нашого салону спортивний масаж ніг в Києві на найвищому професійному рівні, при цьому використовуючи в роботі все апробовані і усталені найдавніші техніки Сходу.

Курс масажу здатний усунути цілий спектр фізичних порушень присутніх у вашому організмі:

  • Допоможе позбутися від болю в разі розтягнення зв’язок;
  • Усуне больові відчуття в м’язах, наприклад, після підняття штанги, тривалих пробіжок або активної роботи;
  • Відбувається зниження навантаження на серце;
  • Має місце суттєва стимуляція кровообігу;
  • Зникає напруга і т.п.

Якщо вас цікавить якісний сеанс, а також демократична ціна, неодмінно зателефонуйте менеджерам нашої компанії за телефоном гарячої лінії. Ми відповімо на всі ваші запитання, а також оформимо заявку з узгодженням зручного для клієнта часу.