СТОУН-ТЕРАПІЯ

Головна / СТОУН-ТЕРАПІЯ
СТОУН-ТЕРАПІЯ

Стоун масаж – це унікальна терапія з використанням енергії базальтових каменів, сформованих вулканічними породами.  Гарячі камінці прекрасно розслаблюють м’язи, дарують вам неймовірні відчуття, немов ви знаходитесь в стані невагомості.  Ця процедура також активізує обмінні процеси в організмі, очищує і розблоковує енергетичні канали Вашого тіла.

Інші наші послуги

Стоун терапія – масаж камінням

Якщо вас зацікавила стоун терапія в Києві, настійно рекомендуємо звернутися за цією процедурою саме в наш професійний салон. По суті, даний напрямок є одним з варіантів масажу, але основна відмінність в тому, що при організації процедури майстер використовує камені різного розміру і ваги. Історія такого заходу, як стоун терапія йде на кілька століть у минуле. Метод використовувався ще в Стародавньому Римі, проте максимальне поширення і затребуваність він отримав в східній медицині.

Хоча на території України стоун масаж з’явився порівняно недавно, він вже зумів завоювати свою нішу і став досить популярним у більшості людей. Експерти підтверджують, що масаж каменями дозволяє позбавити пацієнта від ряду захворювань. Цей варіант сприяє не тільки одужання, але і позбавляє від депресивного стану, стресу, апатії, а також м’язового напруги. Якщо стоун масаж в Києві буде виконаний коректно, з дотриманням усіх стародавніх традицій, а також рекомендацій засновників, можна розраховувати на значне поліпшення кровообігу, на стимуляцію виведення з організму токсинів і шлаків, надлишку скопилася рідини і т.п.

Щоб масаж гарячими каменями порадував клієнта, в обов’язковому порядку слід застосовувати спеціальні сплющені і глянцеві камені, попередньо оброблені на відповідному обладнанні. Використовуються білі або чорні камені. Вони не тільки гарячі, але і холодні. Для досягнення результату, камінчики чергують між собою. Вони можуть бути середньої температури.

Особливості подібного масажу

Наш центр масажних процедур має в своєму розпорядженні абсолютно все, що тільки вимагає цей напрямок. Щоб стоун-терапія сподобалася пацієнту, необхідно створити відповідну обстановку в кабінеті. Під час проведення тайського або ж балийского масажу, ми створюємо спокійну, заспокійливу атмосферу. Для вас буде звучати розслаблююча музика, і горіти ароматичні свічки.

Процедура включає в себе кілька основних етапів, і про них ми розповімо трохи нижче:

  • Виконується первинне розтирання шкіри з використанням гіпоалергенних масел. Це дозволяє розслабити пацієнта, а також забезпечити його підготовку до переліку подальших маніпуляцій;
  • Розміщення заздалегідь підготовлених каменів здійснюється на певних ділянках, а саме на ноги, на плечі, поперек і т.д .;
  • Між пальцями відбувається розміщення осколків невеликих розмірів;
  • Якщо готується розтирання, окремих зон, то для цього використовуються тільки підігріті камені до температури не вище 40 градусів.

Ми раді кожному потенційному відвідувачеві, що проживає в Печерську, а також будь-яких інших районах Києва. Дізнайтеся більше про нюанси процедури по телефону гарячої лінії. Ціна на послуги масажистів нашого салону затверджена в прайс-листі, який можна знайти на відповідній сторінці сайту.