ТРАДИЦІЙНИЙ ТАЙСЬКИЙ МАСАЖ

Головна / ТРАДИЦІЙНИЙ ТАЙСЬКИЙ МАСАЖ
ТРАДИЦІЙНИЙ ТАЙСЬКИЙ МАСАЖ

Тайський масаж є давньою системою зцілення душі та тіла, котра поєднує акупресуру, індійські аюрведичні методи та елементи йоги.  Він здатний розслабити ваше тіло і водночас наповнити його життєвою енергією.  Під час масажу відбувається м’яка стимуляція всіх систем організму, підвищується тонус кровоносних судин, а також рухливість суглобів.  Ви відчуєте себе щасливими і повними сил.  Масаж відбувається в спеціальній піжамі без використання масла.

Інші наші послуги

Традиційний тайський масаж в салоні Sayana

Традиційний тайський масаж, який люб’язно пропонує наш спеціалізований салон жителям Печерська і Києва заснований кілька століть назад. Напрямок має багатовікове вчення і являє собою своєрідний ритуал, куди входить маса певних маніпуляцій.

Наприклад, якщо взяти традиційний тайський масаж тіла, слід сказати, що майстер своїми рухами впливає крізь людський організм на глибинні точки скупчення енергії. Тайський масаж спини, ніг, руг, голови або особи допомагає знайти не тільки фізичну релаксацію, а й подружитися з внутрішньою гармонією. Є безліч відмінностей, які несе в собі тайський масаж.

Так, процедура включає в себе акупрессурниє, апробовані і дозволені техніки, а ще ряд елементів пасивної і напівактивної йоги. Майстер повинен володіти деяким рівнем фізичної сили. Своїми руками він здійснює легкі скручування, а також забезпечує витягування суглобів. Пальцями натискає на ряд активних зон, задіє кисті рук, лікті і коліна.

Користь тайського масажу

Крім усього іншого, тайський класичний масаж в значній мірі покращує кровообіг. Клітини, насичені киснем прискорюють обмін речовин, позбавляють тіло від втоми, знімають затурканість в м’язах, а це в рази підвищує працездатність людини. Тайський масаж в Києві, який пропонує наш салон, покликаний відновити організм пацієнта і повернути його в стан рівноваги. Відбувається це за рахунок припливу життєвих сил.

Чудово знають свою справу дипломовані майстри завжди дотримуються встановлених традиції і слідують апробованим технікам масажу. При регулярному відвідуванні сеансів з релаксацією, буде гарантований очікуваний терапевтичний ефект. А ось ще тільки деякі переваги масажу, як для чоловіків, так і для жінок різного віку:

 • Підвищується рівень гнучкості всіх суглобів;
 • Збільшується тонус глибинних м’язів;
 • Досягається антистресовий, а також лікувальний ефект, на який власне і розраховує основна кількість клієнтів салону;
 • Відбувається стимуляція обмінних, а також регенеративних процесів в організмі;
 • Відчувається швидке відновлення втраченого в період робочого тижня енергетичного балансу, зникає тривожність;
 • Виводять всілякі шлаки і токсини;
 • Усувається больовий синдром, поліпшується загальний стан в разі наявності у людини патологій в системі опорно-рухового апарату.

Кому підійде даний напрямок

Масаж боді передбачає певні показання до процедури. Про них мова піде трохи нижче:

 • Спостерігаються постійні або змінні болю в суглобах, спині і плечах;
 • Має місце порушення постави;
 • Знизилася гнучкість, зменшилася рухливість хребта;
 • Помітні порушення сну і т.п.

Сеанс тайського масажу дозволяє людині відчути спустошеність, повністю розслабитися, очистити свої думки і душу від всюдисущої негативної енергії. Масаж з повним розслабленням дозволить знову увібрати найпозитивніші відчуття, наповнити органи життєвими силами. Тайський масаж в центрі Києва, який можна замовити у нас на унікальних доступних умовах змусить працювати в штатному режимі всі м’язи, а також тканини організму.

Ми створили ідеальні умови для двох або однієї людини. Отримайте більше інформації у менеджера салону по телефону гарячої лінії. Ціна на повний перелік послуг, що надаються позначена в прейскуранті на офіційному сайті компанії.